Únor 2016

Ploty LAMARK nově v odborném Časopisu Stavebnictví

26. února 2016 v 8:51

Nejnovější dvojčíslo časopisu stavebních inženýrů, techniků a podnikatelů prezentuje také nabídku společnosti LAMARK. O kovaných plotech, tahokov plotech i jaklových rámech tak dáváme vědět i odborné veřejnosti.

"Poptávku po informacích ohledně našeho produktu ze strany architektů a projektantů sledujeme již delší čas. Proto jsme se rozhodli jít této záležitosti naproti," říká k inzerci v Časopise Stavebnictví majitel společnosti LAMARK - Kované ploty, brány a branky Milan Kučera.

Dvojčíslo pro leden a únor 2016 bylo prezentováno také na veletrhu Dřevostavby 2016, který se uskutečnil na začátku února v Praze.

Další realizace tahokov plotů přibývají. Nechte si zdarma nacenit ten svůj

26. února 2016 v 8:49
Plot s výplní tahokov může být zajímavým doplňujícím prvkem moderní architektury vašeho domu. Často se používá také jako výplňový materiál pro průmyslová vrata.

Plotové dílce, vjezdové brány i vchodové branky. Všechny prvky oplocení vyrábíme i s výplní tahokov v celkem 6 barevných provedeních. Stále oblíbenější druh výplně si můžete objednat i u společnosti LAMARK, která má za sebou již desítky úspěšných realizací tohoto produktu. Nechte si nacenit svůj nový plot z tahokovu v našem poptávkovém formuláři.