Závěr stavební sezóny? Nižší ceny! Třeba i pro kované ploty

2. listopadu 2015 v 11:34
Jak to funguje? Pro firemní výrobu končí s podzimem špička, která se nakupila v letních měsících, kdy je po produktech největší poptávka. Výrobci si ale chtějí zajistit zakázky plynule i na následné období. Většinou tak se začátkem podzimu spouští různé slevové akce. Principem je, že objednáte v průběhu podzimu a zakázka bude realizována začátkem jara. V případě právě kovaných plotů můžete touto cestou ušetřit až desítky tisíc korun!


Od 1. října nabízí slevu 10% i největší výrobce kovaných plotů v České republice, společnost Lamark. Ta se pohybuje na trhu již více než 10 let a za tu dobu vyprofilovala svůj produkt k absolutní špičce.

Dnes tak u Lamarku můžete koupit takzvaný bezúdržbový plot, jehož povrchová úprava zajistí, že si oplocení zachová nadstandardní vzhled po více než 35 let bez vašeho zásahu. Nastavený systém výroby navíc nabízí výběr stovky motivů. Samozřejmostí je možnost pořízení vstupní banky a automatické vjezdové brány ve stejném designu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kamil Kamil | 31. července 2018 v 18:51 | Reagovat

Musím uznat, že ty kované ploty vypadají opravdu nádherně. Jen je to možná až moc drahá sranda. Já mám momentálně na zahradě klasický pletivový od http://www.amstor.cz/ a ten taky vypadá skvěle... Možná ho ale někdy tím kovaným nahradím. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama