Listopad 2015

Kvalitní dodavatel pro vjezdovou bránu? Ve stejném designu umí i branku a plot

2. listopadu 2015 v 11:42
Jedním z prvních znaků toho druhu jsou varianty bran podle mechanismu, které firma nabízí. Kvalitní dodavatel by měl umět vyrobit čtyři základní druhy. Rozhodně byste v nabídce měli objevit otočnou bránu a to jak jednokřídlou tak také dvoukřídlou. Neměla by chybět posuvná varianta. Ta bývá ještě buď ve variantě samonosné kované brány nebo posuvu po kolejnici. Kvalitní dodavatel by vám měl umět nabídnout variantu s automatickým pohonem i bez něj.

Dalším pozitivním znakem je, když dodavatel bran udává ve své specifikaci maximální doporučenou šířku průjezdu. Vjezdové brány pro běžné použití totiž unesou jen omezenou hmotnost konstrukce a s tím se při návrhu musí počítat. Zkušení výrobci bran tak tento údaj většinou mají přímo ve své nabídce. A protože vjezdová brána není technicky jednoduchá záležitost, je vhodné, aby firma ve svých materiálech měla uvedenou také stavební připravenost pro montáž tohoto zásadního prvku oplocení.
Vynikajícím signálem je potom moment, kdy vám realizátor dokáže nabídnout výrobu i dalších prvků oplocení ve stejném materiálu a designu.<br />
<br />
V případě že se věnujete zhotovení nebo rekonstrukci celého kovaného plotu, je to velmi praktické. Tato informace ale zvyšuje také důvěryhodnost dodavatele. Kompletní oplocení totiž nabízí jen specializované firmy, u kterých se můžete na bezproblémovou funkčnost své nové brány spolehnout na dlouhá léta. Lamark brány vyrábí, montuje a servisuje. Potěšující je také fakt, že Lamark na své oplocení dává záruku až 10 let!

Závěr stavební sezóny? Nižší ceny! Třeba i pro kované ploty

2. listopadu 2015 v 11:34
Jak to funguje? Pro firemní výrobu končí s podzimem špička, která se nakupila v letních měsících, kdy je po produktech největší poptávka. Výrobci si ale chtějí zajistit zakázky plynule i na následné období. Většinou tak se začátkem podzimu spouští různé slevové akce. Principem je, že objednáte v průběhu podzimu a zakázka bude realizována začátkem jara. V případě právě kovaných plotů můžete touto cestou ušetřit až desítky tisíc korun!


Od 1. října nabízí slevu 10% i největší výrobce kovaných plotů v České republice, společnost Lamark. Ta se pohybuje na trhu již více než 10 let a za tu dobu vyprofilovala svůj produkt k absolutní špičce.

Dnes tak u Lamarku můžete koupit takzvaný bezúdržbový plot, jehož povrchová úprava zajistí, že si oplocení zachová nadstandardní vzhled po více než 35 let bez vašeho zásahu. Nastavený systém výroby navíc nabízí výběr stovky motivů. Samozřejmostí je možnost pořízení vstupní banky a automatické vjezdové brány ve stejném designu.