Srpen 2015

S Lamarkem zdarma na mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2015

27. srpna 2015 v 11:47
Od úterý 15. do soboty 19. září se v PVA EXPO PRAHA koná 26. ročník největšího a nejnavštěvovanějšího stavebního veletrhu v České republice. Jedním z vystavovatelů na FOR ARCH bude tradičně i společnost Lamark, která rozdává až 300 volných vstupenek.Stánek největšího výrobce kovaných plotů v České republice najdete letos v hale č. 3. Zájemcům budou k dispozici ukázkové dílce kovaných plotů v několika provedeních. Rádi vám věnujeme při návštěvě našeho výstavního prostoru katalog kovaných plotů se všemi informacemi. A k dispozici vám budou také naši obchodní zástupci, kteří vám odpoví na každý dotaz ohledně našeho sortimentu. Přímo na veletrhu si budete moci samozřejmě objednat i naše služby. A jak získat vstupenky na FOR ARCH zdarma?
Návod je velice jednoduchý a souvisí s facebookovou stránkou Kované ploty LAMARK s.r.o. ( www.facebook.com/kovaneploty ):
1) staňte se fanouškem stránky Kované ploty LAMARK s.r.o. (označte ji jako "to se mi líbí")
2) sdílejte stránku Kované ploty LAMARK s.r.o. na své zdi
3) pošlete nám přes soukromou zprávu na facebooku váš e-mail a my vám na uvedenou adresu vygenerujeme volnou elektronickou vstupenku na FOR ARCH 2015