Ptáme se odborníka: Vše o plotech, jejich výběru, stavbě a údržbě

4. listopadu 2012 v 22:13 | Miloš Němeček
Jaký je v současnosti hlavní trend, co se plotů týče?
Co se týče současných tendencí, pozoruji dva hlavní trendy - směřující k estetice a bezúdržbovosti. Například v této době hojně diskutované plastové ploty, odolné proti povětrnostním vlivům, se však vyznačují svým "plastovým" vzhledem, který se dřevu ani kovu nevyrovná. Návrat k tradici a estetickému cítění zaznamenáváme v podobě kovových a kovaných plotů, které mají u nás dlouhou tradici. Jsou stejně jako dříve zmíněné plastové ploty bezúdržbové, odolné a s dlouhou životností, a to díky žárovému zinkování.
Nenašli jste odpověď na to, co vás osobně zajímá? Pak se ptejte v diskuzi pod článkem! My vaše dotazy předáme odborníkům a oni se je pokusí zodpovědět. Budeme jen rádi za váš zájem!
Miloš Němeček pracuje už několik let pro společnost LAMARK, která je největším výrobcem kovaných plotů v Česku. Zajišťuje komplexní služby, počínající návrhem plotů a bran, přes jejich výrobu v moderní výrobě, kde používá vyspělé technologie, až po konečnou dodávku a montáž u zákazníka. LAMARK jako jedna z mála českých firem stále staví na ruční výrobě, používá kvalitní materiály a zaměstnává zkušené české kováře a zámečníky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Grew Jana Grew | E-mail | Web | 14. července 2013 v 11:40 | Reagovat

Z plastových plotů bych měl asi strach, líbí se mi ale kované ploty

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama