Duben 2012

Kvalita, kterou nepřehlédnete

13. dubna 2012 v 10:01 | seo@lamark.cz
Kvalitní plot je výrazným prvkem dotvářejícím celkový dojem našeho obydlí, kterého si každý kolemjdoucí všimne. Při volbě plotu je důležité myslet nejen na jeho obousměrně ochrannou funkci, ale také na jeho estetické vyznění. Nevhodně zvolený plot může na okolí působit jako "berlínská zeď" a elegance moc nepředvede. Je potřeba docílit dokonalou harmonii mezi domem a oplocením. Jen tak budou oba důležité a výrazné prvky našeho bydlení v dokonalém souladu.
Je zásadní volit plot tak, abyste plně využili všechny jeho přednosti. Pokud si nejste jisti, není nic snadnějšího, než se obrátit na odborníky. V případě kovaného plotu je rozumné se obrátit na jedničku na českém trhu - společnost LAMARK. Původně rodinná firma si za dobu své existence vybudovala v oboru kovaných plotů a bran renomé specialisty a umí své letité zkušenosti plně využít. V nejrozsáhlejším portfoliu u nás obsahujícím takřka nekonečné množství na míru šitých návrhů si vybere snad úplně každý. A pokud ne, plot bude vyroben dle zákazníkova návrhu.

Kvalitní plot je první vizitkou domu

5. dubna 2012 v 10:30 | seo@lamark.cz

Výraznějším symbolem našeho bydlení nemusí být nutně jen dům samotný, ale i jeho okolí, které esteticky a citlivě dotváří celkový styl. Zejména kvalitní plot je vždy tou první vizitkou našeho bydlení. Umocňuje první dojem a nabízí potřebný pocit bezpečí pro celou rodinu. V případě kovaného plotu je celkový dojem o to intenzivnější.

Oplotit si vlastní dům má v Česku svou dlouholetou tradici na rozdíl od některých evropských států, kde preferují pozemky bez oplocení. Díky této skutečnosti je možné u nás zaznamenat nejrůznější druhy a varianty plotů. Od čistě přírodních, přes dřevěné, zděné až po ty nejkvalitnější - kované. Řemeslo věnující se kovaným plotům zde bylo málem zapomenuto, ale naštěstí se v malých rodinných firmách zachovalo a v současnosti zaznamenává opět zasloužený rozmach.