Září 2011

Černožický kilometr

23. září 2011 v 9:41 | Miloš Němeček
Černožický kilometr

Dne 10. 9. 2011 se uskutečnil 39. ročník závodu "Černožický kilometr". Jako již tradičně společnost Lamark sponzorovala tyto závody. V Královéhradeckém kraji je to jeden z nejstarších podniků. Tento rok se ho zúčastnilo 25 oddílů z celé republiky a startovní pole čítalo asi 280 závodníků. K zajímavostem závodu patřila i účast olympijského vítěze Martina Doktora.

Společnost Lamark jeden z hlavních partnerů se podílí na sponzoringu mladých nadějí tohoto sportu. Ke zpestřením zajisté patří rivalita týmů Černožic a Předměřic, za které závodí bývalí nebo současní reprezentanti v rychlostní kanoistice. Závody se mimořádně vydařili a bylo svedeno mnoho zajímavých soubojů jak mezi dospělými, tak i nejmladší generací tohoto sportu. Společnost Lamark by ráda poděkovala všem zúčastněným a těší se na další spolupráci při pořádání tohoto závodu.


Akce na sníženou sazbu DPH

23. září 2011 v 9:24 | Miloš Němeček
Akce zvýhodněné sazby DPH

Stavíte plot, bránu nebo branku? Pokud se touto myšlenkou zabýváte, využijte zvýhodněné sazby DPH do konce roku 2011. Společnost Lamark je největším výrobcem českých kovaných plotu, a pokud se pro kovaný plot rozhodujete, tak zajisté oceníte tyto výhody:

· Bezplatné zpracování kompletní nabídky,
· poradenství našich specialistů přímo na místě realizace,
· zpracování technické dokumentace.

Proč zvolit ploty Lamark:

  1. · Komplexní služby (výroba, dodávka, montáž a servis),
  2. · bezúdržbovost plotů,
  3. · nadstandardní záruka 10 let,
  4. · široká škála motivů a jejich kombinací,
  5. · plot přímo na míru,
  6. · doprava v rámci ČR zdarma,
  7. · cena již od 1350 Kč/m.

Neváhejte nás oslovit a nechat si zpracovat nabídku, nepropásněte šanci na výhodný plot pro Váš útulný domov.