Bezpečnostní ploty používají náš obrázek kovaného plotu a modelky

14. října 2010 v 8:45
V úterý 12.10.2010 jsem našel na webu stránku brzpecnostni-ploty.cz, která používá v hlavičce náš obrázek z našeho webu:http://www.ploty-lamark.cz/kovane-ploty-povrch . Modelku a profesionálního fotografa jsme si zaplatili a je to obrovská drzost, používat tuto fotku bez svolení. Za všechno může samozřejmě realizátor webu http://www.business-factory.cz/ , kterého budu v zápětí kontaktovat pro stažení obrázku. Jedná se o porušování autorských práv a o kopírování obsahu, za což můžeme vznést žalobu na dotyčnou osobu. Kontaktuji pana Pavel Mikulenka (jednatel) tel: 774 629 923.
Přikládám obrázek našeho kovaného plotu a modelky, použitý na cizím webu:
náhled
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kovane-ploty kovane-ploty | 14. října 2010 v 8:52 | Reagovat

Tak, telefonát úplně v pohodě :) Pan Mikulenka se slušně omluvil a obrázek stáhnou. Samozřejmě to není jeho chyba, ale jedná se o chybu podřízených pracovníků grafiků a programátorů. Vzhledem k tomu, že sám weby dělám, tak vím, že vinu nemůžu dávat jednateli firmy a že je nemožné kontrolovat každý použitý obrázek.

2 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 6. června 2011 v 5:18 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama