Březen 2010

Jaro s kovanými ploty začíná

24. března 2010 v 8:58
Krásně se nám vyjasnilo a sluníčko nás opět těší svými paprsky. A k jarním oslavám jsme Vám připravili opravdu vyjímečnou nabídku na kované ploty. Nyní v naší nabídce naleznete 43 motivů kovaných plotů! Naše ploty jsme rozdělili celkem do tří řad: Primo, Visione a Decorato. Neboli jednoduché základní ploty, ploty moderní a ploty tradiční zdobné.
Kromě nových motivů jsou připraveny i nové hroty, které můžete mít za příplatek (klasické naše kované špičky jsou v ceně plotu), a také máme možnost volby štítků ke kovaným brankám a kovaným branám.
Kované ploty Primo

Jak se naše kované ploty dostaly na Slovensko

4. března 2010 v 9:12
Jak jsem již psal o použitém obrázku našeho kovaného plotu, tak ještě před tím jsem narazil na Slovenského "výrobce" kovaných plotů, který se neráčil vymýšlet si nic svého a vzal nám ze stránek nákresy, texty a dokonce i názvy plotů (kromě jednoho). Jde o web http://www.a****.sk/ . Již jsem jim napsal mail s tím, že porušili autorské právo a okopírovali kompletně vše a jen si to přeložili do slovenštiny, aniž by se zeptali, zda-li jim to umožníme.

Uvidím jak budou reagovat na mail. Zatím zde umístím informace o nich:

AL*** ...

Jak to pokračuje s obrázkem plotu

4. března 2010 v 9:01
Psal jsem minulý týden o použitém obrázku našeho kovaného plotu. Na nejmenovanou firmu, které ploty také vyrábí, jsem zsalal informační mail, že obrázek na jejich stránkách je náš. Majitel reagoval téměř okamžitou odpovědí a obrázek kovaného plotu obratem stáhl. Tomu říkám slušná firma. Samozřejmě že majitel firmy za obrázek plotu nemůže. Je to chyba tvůrce.

Každopádně se majitel zachoval správně a férově. Děkujeme.