Únor 2010

Jak se kradou obrázky kovaných plotů

24. února 2010 v 8:21
Dnes ráno jsem narazil na další firmu, která nám vzala něco z obsahu. Jedná se o firmu s www: http://www.b****.cz/.

Na své úvodní stránce mají malou fotku s naším kovaným plotem. Uznávám, že je opravdu hezká :-) Ale je naše, od našeho fotografa, na naší zakázce a nemá co dělat na cizích stránkách výrobce kovaných plotů!

Zde je screenshot z dnešního rána:


Ozdobné kované ploty

15. února 2010 v 8:42 | ploty
Myslíte si, že je lepší mít ploty jednoduché nebo ploty ozdobné? Je to spíše otázka osobního vkusu a nelze na ni jednoznačně odpovědět. Kované ploty byly odjakživa vyráběny většinou v ozdobných variantách - kované špičky, kroucená céčka, různé ornamenty, návleky a podobně. Ale ne každý to považuje za to pravé oplocení k domu a ještě méně jsou tyto ploty vyhledávání k oplocení firemních pozemků a komerčních objektů.
Naštěstí se dnes dá vybírat mezi oběma variantami plotů - jednoduché rovné, bez různých kudrlinek i kované ploty ozdobné. Ale i mezi ozdobnými ploty dnes najdeme jak tradiční vzory, tak vzory morední - asymetrické - vhodné k novým designovým stavbám. Představte si hranatý dům, s jednoduchými a rovnými tvary, rovnou střechou a nadčasovým designem. Takový dům, který uvažuje do budoucna, by měl mít i plot, který do budoucna vydrží bez údržby. Tím plotem by právě mel být plot kovaný. To však designéra (nebo majitele) moderního domu může vyděsit a řekne si: "Kovaný plot se k modernímu domku nehodí. Samé vzory a ozdoby....". Jistě je to pravda, ale stačí se porozhlédnout po internetu a zjistíte, že kované ploty se vyrábějí i v jednoduchých tvarech a novinkou jsou právě i moderní vzory kovaných plotů, kde rovné a jednoduché asymterické tvary budou vyjadřovat i jednoduchost a funkčnost moderního domu.